Bezpłatna wycena

Możliwość indywidualnej, bezpłatnej wyceny na podstawie zdjęć i wymiarów zabezpieczanej lub sprzątanej przestrzeni (wysokość, głębokość, szerokość oraz jeśli to możliwe zdjęcia).

Czas oczekiwania na realizację usługi

W zależności od natężenia prac oraz wielkości zlecenia czas oczekiwania na realizację usługi wynosi od 2-5 dni roboczych.

Czas realizacji usługi

W zależności od wielkości zlecenia czas realizacji usługi może być bardzo różny. Zabezpieczenie standardowej wielkości balkonu lub jego posprzątanie z ptasich odchodów wynosi od 2-3 godzin.

 

Dane kontaktowe

Lokalizacja

Zdjęcia

Dopuszczalne formaty .pdf .jpg .jpeg .png .gif. Waga pliku max 10MB

Dzięki zdjęciom wycena będzie precyzyjna

Co zabezpieczamy

Pole wielokrotnego wyboru. Warto zlecać zabezpieczanie w pakietach z uwagi na rabaty. Pryzkładowo przy zleceniu zabezpieczenia balkonu, osiatkowanie okna będzie do 40% tańsze.

Wiadomość

Prosimy o podanie przybliżonych wymiarów zabezpieczanej przestrzeni (wysokość, szerokość głębokość) oraz informacji jaki rodzaj zabezpieczenia ma być montowany (siatka, kolce, spirale, inne).

 

Ptasia Bariera to firma oferująca usługi profesjonalnego montażu siatek zabezpieczających oraz kolców przeciwko ptakom.

Zachęcamy również do odwiedzenia naszej strony www.kociabariera.pl. Firma Kocia Bariera oferuje usługi montażu siatek zabezpieczających przed wypadnięciem zwierząt.

Dane kontaktowe

Ptasia Bariera
ul. Architektów 10
Kraków